pavoucice
           Jmenuji se Vendula Filípková. Narodila jsem se 5. 4. 1983 v Ústí nad Labem. Moje znamení je beran, což hodně vypovídá o mé povaze - typická je pro mě tvrdohlavost, neústupnost, cílevědomost a hlavně to, že si vždy jdu za svým cílem. Mám dvě starši sestry Lenku a Radku a také skvělé rodiče, kteří mě ve všem podporují. Žádného domácího mazlíčka nemám, protože při všech mých aktivitách by mi na něho už nezbývalo moc času a já jsem zastánce toho, že zvířátko potřebuje hodně lásky, stejně jako člověk. Stále ještě bydlim s rodiči v ulici Hornická, nejlépe to přiblížím asi tím když řeknu, že je to blízko bowlingu Perla nebo restaurace u Fírů.

           V současné době studuji na Soc.-ekonomické fakultě nultý ročník oboru soc.práce a připravuji se na přijímací zkoušky do 1. ročníku. Zároveň jsem také studentkou Tanečního centra Praha, což je soukromá taneční konzervatoř. Obě studia mě moc baví a v budoucnu bych chtěla v obou oborech pracovat. Hodně mě láká práce s lidmi, pomoc lidem a výuka lidí různým činnostem. V neposlední řadě mě láká i dobrovolnictví. Zajímá mě toho mnoho a udělám vše proto, abych se v obou oborech uplatnila. Nyní si ještě dělám také autoškolu a koncem června mě čekají závěrečné zkoušky.

           Koníčku mám víc než dost, ale na mnoho z nich mi nezbývá moc času díky mému největšímu koníčku a tím je tanec. Tréninky, soutěže a vystoupení mi opravdu zabírají skoro všechen můj čas. Ale když už si nějakou tu hodinku vyšetřím, tak k mým nejoblíbenějším činnostem patří jízda na kole, vlastně nejen jízda, ale i kupování doplňků na kolo, dále plavání, vyšívání a teď už i jízda v autě. Samozřejmě k mým zálibám patří i různé diskotéky a párty, návštěva hospůdek a čajoven a prostě všech míst, kde se dá dobře posedět a popovídat si s přáteli.

Právě jste se stal  Pocidadlo Web4U.cz  návštěvníkem.